24 Kasım 2014 Pazartesi

HANDE KAZANOVA'DAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Bugün doğduysanız, çok yönlü, yetenekli, sezgileri güçlü, inatçı ve zeki birisiniz. Sezgilerinizi doğru yönlendirirseniz, her işin altından kolayca kalkabilirsiniz. Dikkatsiz hareketleriniz zaman zaman kazalara davetiye çıkarabilir. Bu sene, özellikle haziran ayından sonra oldukça şanslı ve farklı etkilere sahip olacaksınız. Hayatınızda değişimler olması için bu olumlu süreçten en iyi şekilde yararlanmaya çalışmalısınız.

23 Mart 2014 Pazar 08:00
Bu haber 1283 kez okundu
HANDE KAZANOVA'DAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Bugün doğduysanız, çok yönlü, yetenekli, sezgileri güçlü, inatçı ve zeki birisiniz. Sezgilerinizi doğru yönlendirirseniz, her işin altından kolayca kalkabilirsiniz. Dikkatsiz hareketleriniz zaman zaman kazalara davetiye çıkarabilir. Bu sene, özellikle haziran ayından sonra oldukça şanslı ve farklı etkilere sahip olacaksınız. Hayatınızda değişimler olması için bu olumlu süreçten en iyi şekilde yararlanmaya çalışmalısınız.KOÇ burcu 23 Mart 2014 yorumu

Bugün, uzaktaki akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz. İdealler, fikirler, eğitimkonuları, yeni yerler sizi harekete geçirebilir. Ortaklaşa iş yaptığınız insanlarla bir seyahate çıkabilirsiniz.
BOĞA burcu 23 Mart 2014 yorumu

Kendi paranızdan daha çok sevdiğiniz insanla veya hayatınızı paylaştığınız kişiyle parasal planlarınız etkili olabilir. Sosyal çevrenizde konuşulan bir konu yeniden gündeme gelecek.
İKİZLER burcu 23 Mart 2014 yorumu

Sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili konular devrede olacak, beraber planlar yapacaksınız. Birlikte yaptığınız bir faaliyet varsa bugün birbirinizi duygusal olarak harekete geçireceksiniz.
YENGEÇ burcu 23 Mart 2014 yorumu

Bugün pazar olmasına rağmen çalışmaktan korkmayacak, birçok işinizi halletmeye çalışacaksınız. Bu aralar seyahatlerden, değişik yerler görmekten ve yeni insanlardan keyif alıyorsunuz.
ASLAN burcu 23 Mart 2014 yorumu

Tiyatro, sinema, spor faaliyetleri, uzun yürüyüşler bugün sizimutlu edecek. En azından bitmek bilmeyen enerjinizi akıtabileceksiniz. Çevrenizle iletişiminiz sabah saatlerinde hızlı olacak.

BAŞAK burcu 23 Mart 2014 yorumu

Pazar gününün konusu olarak evinizde, ailenizle birlikte vakit geçirmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Eve tıkılsanız vemiskinlik yapmak isteseniz bile üzerinizde garip bir enerji olabilir.

TERAZİ burcu 23 Mart 2014 yorumu

Bugün dostlarınızla iletişimhalinde olacak, yakın çevrenizle beraber kısa vadeli planlarınızı gerçekleştireceksiniz. Akraba veya kardeşlerinizle bazı konuları konuşmak için uygun bir gün olacak.

AKREP burcu 23 Mart 2014 yorumu

Bu pazar sahip olduklarınızla ve daha çok somut konu ve olaylarla ilgileneceksiniz. Paraya dayalı işlerinizdeki problemleri gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Dinlenmeye vakit ayırmalısınız.

YAY burcu 23 Mart 2014 yorumu

Oldukça keyifli, hareketli, kıpır kıpır bir gün sizi bekliyor. Gün içinde istediğiniz alanlara yönelmeniz çok kolay olabilir. Yaratıcılığa dayalı işleriniz için şanslı etkiler altında olacaksınız.

OĞLAK burcu 23 Mart 2014 yorumu

Hemyapacağınız işler hemde keyifli aktiviteler gün içinde gözünüzde büyüyebilir. Daha önceden yapılmış planlarınızı uygulamak sizin için önemli olacak. Eğlenmenin tadını çıkarın.
KOVA burcu 23 Mart 2014 yorumu

Bugün genel olarak sosyal olacak, arkadaşlarınızla planlar yapacaksınız. Değişik yer ve ortamlarda bulunmak sizi hareketlendirebilir. Yapmanız gereken işlerinizi hafta başına bırakın.

BALIK burcu 23 Mart 2014 yorumu

Bugün, kendinizi kalabalık ortamlarda ortaya koyacaksınız. Enerjinizi bu şekilde değiştirebilir ve hareketlendirebilirsiniz. Yeni insanlar tanımaktan ve yeni yerler görmekten çekinmemelisiniz.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV